ALEKSANDER EINSELN KINDRAL (1995)

Kolonel 1993
Kindralmajor 17. juuni 1993
Kindralleitnant 22. juuni 1995
Kindral 3. detsember 1995

ANTS LAANEOTS KINDRAL (2011)

Kolonel 1992
Kindralmajor 19. juuni 1998
Kindralleitnant 18. veebruar 2008
Kindral 16. juuni 2011

RIHO TERRAS KINDRAL (2017)

Kolonelleitnant 20. juuni 2005
Kolonel 1. detsember 2008
Brigaadikindral 16. juuni 2011
Kindralmajor 18. veebruar 2013
Kindralleitnant 05. veebruar 2015
Kindral 20. veebruar 2017

JOHHANNES KERT KINDRALLEITNANT (1998)

Kapten 1992
Major 1993
Kolonelleitnant 1995
Kolonel 1996
Kindralmajor 1997
Kindralleitnant 1998

TARMO KÕUTS VIITSEADMIRAL (2002)

Mereväekapten 1993
Kontradmiral 1996
Viitseadmiral 2002

HARRY HEIN KINDRALMAJOR (2004)

Kindralmajor 2004

TEO KRÜÜNER KINDRALMAJOR (2004)

Brigaadikindral 2003
Kindralmajor 2004

VELLO LOEMAA KINDRALMAJOR (2010)

Kolonel 1994
Brigaadikindral 2005
Kindralmajor 2010

NEEME VÄLI KINDRALMAJOR (2012)

Kapten 1995
Major 1996
Kolonel 2006
Brigaadikindral 2009
Kindralmajor 2012

VALERI SAAR KINDRALMAJOR (2016)

Major 1993
Kolonel 1998
Brigaadikindral 2008
Kindralmajor 2016

MEELIS KIILI KINDRALMAJOR (2017)

Major 2003
Kolonelleitnant 2005
Kolonel 17. juuni 2009
Brigaadikindral 14. oktoober 2010
Kindralmajor 8. mai 2017

INDREK SIREL KINDRALMAJOR (2018)

Major 17. veebruar 1998
Kolonelleitnant 19. juuni 2002
Kolonel 18. veebruar 2008
Brigaadikindral 20. juuni 2012
Kindralmajor 14. veebruar 2018

MARTIN HEREM KINDRALMAJOR (2018)

Major 19. juuni 2006
Kolonelleitnant 05. veebruar 2009
Kolonel 18. veebruar 2013
Brigaadikindral 15. veebruar 2017
Kindralmajor 14. veebruar 2018

IGOR SCHVEDE KONTRADMIRAL (2020)

Kaptenmajor 2000
Kaptenleitnant 2004
Mereväekapten 2008
Kommodoor 2015
Kontradmiral 12. veebruar 2020

MÄRT TIRU BRIGAADIKINDRAL (2000)

Brigaadikindral 2000

ALAR LANEMAN BRIGAADIKINDRAL (2005)

Major 1994
Kolonelleitnant 1998
Kolonel 2002
Brigaadikindral 2005

URMAS ROOSIMÄGI BRIGAADIKINDRAL (2009)

Brigaadikindral 02. aprill 2009

PEETER HOPPE BRIGAADIKINDRAL (2013)

Kolonel 19. juuni 2006
Brigaadikindral 18. veebruar 2013

ARTUR TIGANIK BRIGAADIKINDRAL (2015)

Major 18. juuni 1999
Kolonelleitnant 12. juuni 2003
Kolonel 16. juuni 2008
Brigaadikindral 5. veebruar 2015

VEIKO-VELLO PALM BRIGAADIKINDRAL (2019)

Major 19. juuni 2007
Kolonelleitnant 16. juuni 2011
Kolonel 15. veebruar 2017
Brigaadikindral 19. veebruar 2019

RIHO ÜHTEGI BRIGAADIKINDRAL (2019)

Major 19. juuni 1998
Kolonelleitnant 14. oktoober 2010
Kolonel 18. veebruar 2016
Brigaadikindral 20. august 2019

JÜRI SASKA KOMMODOOR (2020)

Kaptenmajor 2008
Kaptenleitnant 2012
Mereväekapten 2017
Kommodoor 12. veebruar 2020